سبد خرید
ارز: تومان

رینگ نیسان لاستیک نیسان

ارسال به سراسر ایران تسویه بعد از تحویل بار
nissantubeless

چه رینگ و لاستیکی برای نیسان خوبه؟

چه رینگ و لاستیکی برای نیسان خوبه؟

انتخاب رینگو لاستیک مناسب برای نیسان سواران یکی ازدغدغه هایی است که بعد از خرید نیسان وانت با اون روبرو میشوند. یکی میگه نخی خوبه, یکی میگه سیمی خوبه,یکی میگه تیوبلس خوبه و این داستان ادامه دارد.

نسل سوم نیسان که در ایران شروع به فعالیت کرد با اسم های نیسان جونیور و بعد با اسم زامیاد تولید شد. درون کارت این ماشین توان بار تا 2800 کیلوگرم زده شده اما اکثر نیسان سواران ما بیش از این تناژ بار میزنند و ازونجایی که جاده های کشور یکی از یکی فوقوالعاده تر هستن یکی از بزرگ ترین دغدغه های راننده ها میشه انتخاب رینگ و لاستیک مناسب بر اساس تناژ باری که میزنن و مسیری که رانندگی میکنن.

هر شخص بر اساس تناژ بار و مسیری ک رانندگی میکنه به رینگ و لاستیک متفاوتی نیاز داره نیسان سواری که شمال کشور رانندگی میکنه با نیسان سواری که جنوب کشور رانندگی میکند دغدغه ی رانندگی متفاوتی دارن.

مفتخر هستیم که با سابقه ای بیش از 10 سال در زمینه تیوبلس نیسان تخصصی ترین تیم تیوبلس نیسان ایران هستیم.
 • انواع رینگ و لاستیک نیسان
 • رینگ و لاستیک نیسان تیوپی
 • لاستیک نیسان تیوپی ( نخی و سیمی ایرانی )
 • رینگ و لاستیک تیوبلس نیسان برای جلو
 • اگر چرخ های جلو را تیوبلس کنیم جلو بندی آسیب میبیند؟
 • رینگ و لاستیک تیوبلس نیسان برای عقب
 • مزایای لاستیک های نیسان چینی
 • مزیت لاستیک های ژاپنی
 • اصلی ترین مزایای تیوبلس نیسان
 • عیب های لاستیک تیوبلس
 • اگر فقط عقب نیسان را تیوبلس کنیم

انواع رینگ و لاستیک نیسان

این دسته بندی شامل رینگ و لاستیک تیوپی و تیوبلس میشود.

رینگ و لاستیک نیسان تیوپی

لاستیک نیسان تیوپی ( نخی و سیمی ایرانی )

برند های ایرانی شامل (ایران تایر- گهر- دنا-بارز-گلداستون و یزد) میشود این برند ها بصورت نخی و سیمی موجود هستند که در سایز 700 برای جلو و در سایز های 750 و 825 برای عقب استفاده میشود.
برای استفاده

بصورت تیوپی باید از رینگ و بچه رینگی استفاده کرد.

برای استفاده از لاستیک های ایرانی بصورت تیوبلس نوار تیوپ را حذف کرده و از رینگ 16 تیوبلس شرکتی استفاده میشود

از لحاظ کیفیت و مقاومت فقط برای کسانی که بار داخل شهری و سبک میبرن مناسب است. در غیر این صورت اصلا پیشنهاد نمیشه.

رینگ و لاستیک تیوبلس نیسان برای جلو

لاستیک نیسان تیوبلس سایز های مختلفی دارد.
برای چرخ های محور جلو میتوان از لاستیک با سایز های (70016)-(205) و (215) استفاده کرد.
برای لاستیک های 70016 از رینگ 16 باید استفاده کرد.
و برای لاستیک های 215 و 205 از رینگ 17.5.

اگر چرخ های جلو را تیوبلس کنیم جلو بندی آسیب میبیند؟

اگر برای چرخ های جلو از لاستیک های سنگین استفاده کنید بله جلو بندی آسیب میبیند. تیوبلس نیسان تنها در یک سایز و یک نوع برند خلاصه نمیشود.یعنی دارای تنوع سایز و برند است.
باز هم این نکته را یادآور شویم که هر شخص بسته به جاده ای که رانندگی میکنه و میزان باری که میزنه به رینگو لاستیک متفاوتی نیاز دارد.
برای مثال تره بار کش ها چون بیشتر مسیری که رانندگی میکنن برون شهری هست باید تعادل ماشینو در نظر بگیرن یعنی بین شیار های جاده کنترل فرمونو از دست ندهند و به راحتی بدون ذره ای گیجی به مسیرشون ادامه بدهند. این افراد باید از لاستیک های 215 سبک برای جلو استفاده کنن.

برخی از برند های 215 سبک و برخی سنگین میباشد این به نوع برند لاستیک بستگی دارد. به عکس پاین با دقت نگاه کنید تا کامل متوجه باریک بودن ویا پهن بودن آنها میشوید همه ی لاستیک های زیر در سایز 215 میبباشد که تنها تفاوت آنها برند لاستیک است.
هر شخص باید بسته به این که از چه لاستیکی برای عقب نیسان استفاده کرده است متناسب باهمون برند, لاستیک برای جلو انتخاب کنند.
بار اصلی نیسان عقب ماشین است و باید قبل از هر چیزی به لاستیک های عقب توجه داشت.

پس از هر برندی برای محور جلو استفاده نکنید. شما میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید 09921184300

رینگ و لاستیک تیوبلس نیسان برای عقب

سایز های که برای عقب استفاده میشود (215)-(225)-(235) هست.
اکثر بازار ایران را برند های چین و ژاپن تشکیل داده که برند های ژاپنی موجود در بازار شامل ( بریجستون- دانلوپ-یوکوهاما و تویو میشه) لاستیک ها
و معروف ترین برند های چین ( جینیو- تیری انگل -رودوان-گیرین لندر- بوتو -دابل کوین- یودمان – وست لیک – ای پلاس وآیوفاین میشه) لاستیک ها
برند های چین هر روز با اسامی جدید وارد بازار میشه اما از لحاظ گل لاستیک شامل همینا میشه ولی با یک اسم جدید برای مثال گیرین لندر با اسامی( گیری فورس و لن وو) نیز در بازار موجود است تنها تفاوتشون نام گذاری و نحوه بسته بندی لاستیک میتونه باشه.

مزایای لاستیک های نیسان چینی

یکی از مزیت های لاستیک های چینی این میتونه باشه که اکثر برند ها با 5 سال ضمانت ارئه میشه و همین طور تنوع بالایی که دارا است.
برای مثال لاستیک های یودیمان تحت لیسانس شرکت جینیو هستند سفارش اروپا 4 فصل ضد لغزش یکی از نرم ترین برند های بازار. بین عاج لاستیک از یک سری شیار استفاده شده که همین باعث میشود این لاستیک در هر 4 فصل کارامد باشد.

البته باید این موضوع را در نظر داشت که همین لاستیک برای کسانی که خاکی میروند گزینه ی مناسبی نیست. برای همین میگوییم که قبل از خرید حتما نسبت به مسیری که رانندگی میکنید باید رینگ و لاستیک انتخاب کنید.

مزیت لاستیک های ژاپنی

شعار لاستیک هایی مانند بریجستون این است که ایمنی مهم ترین اصل است. شما با خرید این لاستیک امنیت دارید. لاستیک های ژاپنی 10 سال تاریخ انقضا دارند. تمامی لاستیک های ژاپنی ضد لغزش هستند روی لاستیک از علامت ice guard یا snow استفاده شده است.
باید این نکته را در نظر داشته باشید اکثر این برند ها گل درشت هستند و تفاوت لاستیک های گل درشت و خطی را در این مقاله کامل توضیح دادیم.لاستیک گل درشت یا خطی ؟

اصلی ترین مزایای تیوبلس نیسان

نیسان تیوبلس
 • تحمل بار سنگین در تیوبلس بیشتر است.
 • در حین رانندگی یکدفعه نمیترکه
 • در بارندگی ها به نسبت نخی کمتر لیز میخوره
 • داغ نمیکنه و همین باعث دوام بیشتر لاستیک میشه مخصوصا توی فصل گرما
 • نرمی بیشتری نسبت به تیوپی دارن.
 • ظاهری جذاب تر و تنوع بالاتر.
 • باعث نرمی فرمون و فرمون پذیری بهتر.
 • گیجی ماشین به هنگام بار زدن به حداقل میرسه.
 • کنترل و تعادل و همین طور سواری بهتری از ماشین تجربه میکنین.

عیب های لاستیک تیوبلس

 • کسانی که تیوبلس میکنن در حالتی که ماشین خالیه گیجی داره ( این زمانی اتفاق میفته که لاستیک نو باشه بخاطر نو بودن عاج لاستیکه که بعد از یک مدت بار زدن یه تعداد بار سنگین این مسئله حل میشه .
 • از لحاظ قیمتی هزینه ای که بابت خرید باید پرداخت کنید بیشتر از تیوپیه. (خب این مسئله که تا چند سال بدون دغدغه بتونید رانندگی بکنید هم خودش ازین مسئله کم میکنه

اگر هم قصد تعویض دارید ولی دغدغتون پولشه اونم غصه نداره چون ما شرایط خوبی را براتون فراهم کردیم. شما حتی اگر لاستیکی از جایی خرید کردید و دچار گیجی هست اونم دغدغه نداره. شما میتونین بیاین تا ما براتون عوض کنیم با یک هفته مهلت تست . لاستیک های شمارو ازتون با قیمت خوب میخریم شما بدون پیش پرداخت هم میتونین از ما خرید کنیداگر هر شهری هستین ما برای شما بار رفتو برگشت فراهم میکنیم که به راختی خظوری تشریف بیارین و اگر به هر دلیلی هم نمیتونین حظوری تشریف بیارین ارسال داریم به سراسر ایران که بعد از تخویل بارتون تسویه کنید دیگه چی میخوای اصن هلو بپر تو گلو. 09921184300

تیوبلس نیسان

اگر فقط عقب نیسان را تیوبلس کنیم

این نکته که بار اصلی نیسان عقب ماشین است و وزن اصلی بار را لاستیک های عقب تحمل میکنن را نباید فراموش کرد. پس باید از رینگ و لاستیک های مطمئن تری برخوردار باشند. اگر فقط عقب نیسان را تیوبلس کنیم برای برخی از نیسان سواران مشگلی پیش نمی آید اما معمولا کسانی که فقط عقب را تیوبلس میکنن بعد از اون دچار گیجی بیشتر ماشین میشوند بصورتی که اصلا ماشین تعادل نداره و بعدش فکر میکنن که تیوبلس کردن نیسان اشتباه ترین تصمیمشون بوده.
اما مشگل اصلی اینه که لاستیک های جلو را تیوبلس نکرده اند و این مچ نبودن لاستیک ها باهم باعث گیجی بیشتر ماشین میشود.
پس با تیوبلس کردن جلو این مشگل کاملن حل میشود و اما شما باید حتما لاستیک های جلو را متناسب با لاستیک های عقب تیوبلس کنید.

انواع رینگ نیسان این مقاله را مطالعه کنید

نتیجه گیری

برای نتیجه گیری این که چه رینگ و لاستیکی برای نیسان خوبه شما قبل از خرید باید اول از همه به میزان باری که میزنید توجه کنید و بعد از اون باید توجه داشته باشید توی چه جاده ای رانندگی میکنید و در آخر هر گل لاسیتک و هر اندازه لاستیک برای هر راننده میتواند تجربه ای متفاوت به جا بگذارد. از هر راننده ای بپرسی به یک نتیجه متفاوت میرسی اون کسی که نخی داره یه چیزی میگه اون کسی که لاستیک تیوبلس داره یه چیز دیگه سعی کنید پس با متخصصین این کار مشورت کنید. جهت مشاوره خرید میتوانید از مشاورین ما استفاده کنید.

09921184300 معمار
tubeless_neysan پیج اینستاگرام ما

tubelessneysan آدرس کانال تلگرام ما که داخلش بار رفتو برگشت برای مشتریامون فراهم میکنیم.

(Visited 102 times, 1 visits today)

3 comments

 1. احمد کریمی

  من ازتون پارسال خرید کردم بعدش اومدم گفتم لاستیکم مشگل داره بدون هبچ چیزی برام عوض کردن. خدا خیرتون بده واقعا کارتون بیسته. دمتون گرم که کار مردمو راه میندازین.

 2. […] این مطلب را از دست ندین در رابطه با این که چه رینگ و لاستیکی برای نیسان خوبه؟ […]

 3. […] چه رینگ و لاستیکی برای نیسان خوبه؟  این مقاله رو از دست نده […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال به تمام نقاط ایران تسویه بعد از تحویل بار